ONLINE OBJEDNÁVKA ČIŠTĚNÍ ODĚVŮ Z DOMOVA

NEZAPOMÍNEJTE NA DEZINFEKCI A ČIŠTĚNÍ SVÝCH ODĚVŮ
OBJEDNEJTE ODVOZ ZDARMA, NYNÍ ONLINE!

Chráníme se ústními rouškami, brýlemi a rukavicemi. Ale nezapomínáme při tom všem také na dezinfekci oděvů?

VELMI DŮLEŽITÉ!
PROSÍME, NEUKLÁDEJTE SVÉ ZIMNÍ ODĚVY DO SKŘÍNÍ, ANIŽ BYSTE JE MĚLI ČISTÉ A DEZINFIKOVANÉ!

JEDINÁ PRÁDELNA NA MORAVĚ S OZÓNEM
Prádelna a čistírna MANELA, jako jediná na Moravě, pere a dezinfikuje prádlo v OZÓNU už více jak rok a byla první prádelnou v ČR, kde byl ozón otestován. Nyní existují tři prádelny v celé ČR s tímto druhem praní.

CO JE OZÓN?
OZÓN je nejsilnější prakticky využitelné oxidační činidlo vůbec nám známé. Jeho oxidační potenciál má hodnotu 2,07 oproti např. předtím používaného chlornanu sodného s oxidačním potenciálem 0,94. Obrovský oxidační potenciál je zárukou dokonalého odstranění skvrn a především dezinfekčního působení. Na tomto účinku se v prací lázni podílejí i volné hydroxylové radikály a atomický a molekulární kyslík. Spolehlivě ničí bakterie, viry a parazity. Rozkládá mnohé organické vazby a textilie zbavuje skvrn. Neatakuje textilie a prodlužuje jejich životnost dvojnásobně a více. Prádlo má po vyprání příjemnou vůni a ztrácí veškeré pachové zatížení. Američané perou v ozonových lázních především zdravotnické prádlo (více v článku technologa a soudního znalce Ing. Kadlčíka, nebo v časopise pro obor prádelenství v ČR, INFORMÁTOR).

I my chceme v této virové situaci alespoň trošku pomoci.

Objednejte si odvoz Vašich oděvů přímo z místa Vašeho bytu či domu.
Služba funguje podobně jako PPL.

JAK SI OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ ODĚVŮ Z DOMU?

Vyplňte prosím formulář a my Vás budeme kontaktovat na přesný čas odvozu. Oděv pro čištění vložte do sáčku, který předáte před vaším domem našemu kurýrovi, ten Vám předá příjmový doklad s číslem Vaší zakázky. Jakmile bude oděv vyčištěný, předání proběhne podobně. O přesné částce za čištění, (ceny stejné jako na provozovně, viz. www.manela.cz.), Vás budeme předem informovat formou SMS. Platba je možná pouze v hotovosti.

SVOZ A ROZVOZ ZAKÁZEK ZDARMA
VYŠKOV A DĚDICE,
PO a ST mezi 8-10h nebo 16-18h

Města a okolí:
SLAVKOV, ROUSÍNOV, BUČOVICE, IVANOVICE na HANÉ, 1x týdně dle domluvy


* označená pole jsou povinnná