REFERENCEDaniel Šmíd

lektor a mentor

"Čistota a upravenost je jednou ze součástí mé práce, téměř každý den přednáším ve firmách a setkávám se s lidmi na osobních i obchodních schůzkách. Na čištění oděvů jsem zvolil Manelu. Nejvíc si vážím jasné komunikace a ochoty vyzvednout oděvy v Brně, perfektní a rychlé vyhotovení zakázky. A k tomu precizně nažehlené puky na kalhotách. Tak to mám rád.

Přeji Vám úspěšné a pěkné dny."

Mgr. Petr Sopuch

advokát

"Obleky, kabát a košile skvěle vyčištěné. Mohu jen doporučit. To, co jiná čistírna nezvládla a zatajila, tak tady zvládli poctivě."

Novotná

"Dobrý den,chtěla bych velice poděkovat prádelně a čistírně Manela za vynikající práci. Moji 14 dní novou zimni bundu se mi podařilo polít lakem na nehty a díky skvělé práci pracovníků z Manely, vypadá bunda jako nová. Poděkování patří celému kolektivu za ochotu a vstřícnost. Všem mohu tuto čistírnu vřele doporučit."

Karla P.

"Dobrý den, ráda bych vám všem v čistírně poděkovala za záchranu péřové bundy, kterou jsem si vyprala doma - jak bylo uvedeno na štítku. Hrůza mě pojala, když jsem zjistila, jaké skvrny na ní zůstaly po uschnutí. Vy jediní jste byli ochotni s ní něco udělat a dopadla skvěle. Bunda nebyla zrovna nejlevnější. Už se moc těším, až budete mít v Brně službu na čištění oděvů. Budu vaší zákaznicí. Ještě jednou vřelé díky."

Lucie Onderková

"Ráda bych poděkovala čistírně Manela za krásně vyčištěné svatební šaty. Šaty jsem měla šité na míru plné perliček a jiných ozdob. Celý svatební den jsem je nosila nejen po trávníku, ale i po chodníku v zámeckém parku. V Brně mi dvě čistírny odmítly čištění, ale ve Vyškově to zvládli na jedničku s hvězdičkou. Šaty vypadají, jako by nebyly ani nošené. Díky moc čistírně Manela."

Andrea H.

"Dobrý den, ráda bych poděkovala čistírně Manela za perfektně vyčištěný oblek od krve. Manžel měl nehodu a žádná čistírna v Brně si na to netroufla. Jste skvělá čistírna. Děkuji."

pí Běloušková

"Dobrý den, ráda bych poděkovala čistírně Manela za krásně vyčištěné černo bílé šaty, na kterých se mi po vyprání doma udělaly skvrny. Už je doma prát nebudu! děkuji Beloušková"

Ivana S.

"Dobry den, chtela bych podekovat pracovnikum Manely za peclive provedene vycisteni detske zimni bundicky. Bundicku jsem dostala a byly na ni skvrny od ovoce. Skvrny jsou pryc, bundicka je jako nova! Preji firme hodne uspechu!"

Jana V.

"Vážená paní Břoušková, ráda bych Vám tímto chtěla poděkovat za profesionální přístup při vyčištění našeho maskota. Vyšli jste nám vstříc a našeho Izolíka jste za pár dnů nejen kvalitně vyčistili, ale dokázali jste i rychle opravit drobné závady. V příloze posílám fotografii z výstavy ve Vídni, kde Izolík potěšil spoustu dětí.
Těším se na další spolupráci.
Ta tým Chytré izolace.
Jana V."